261. 19. századi és modern festmények > Mediterrán városrészlet

301. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Mediterrán városrészlet

olaj, vászon

54,5*35,5 cm

j.j.l.: Nádler Róbert