261. 19. századi és modern festmények > Virágcsendélet, 1951

387. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)

Virágcsendélet, 1951

olaj, vászon

75*60 cm

j.j.l.: F. Márton Piroska 1951; ho.: hagyatéki pecsét