387. Futásfalvi Márton Piroska (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)
Virágcsendélet, 1951
olaj, vászon
75*60 cm
j.j.l.: F. Márton Piroska 1951; ho.: hagyatéki pecsét