261. 19. századi és modern festmények > A vidámpark látképe a hullámvasúttal, 1949

563. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

A vidámpark látképe a hullámvasúttal, 1949

pasztell, szén, papír

27*48 cm

j.b.l.: Vörös Géza 49