261. 19. századi és modern festmények > "Hommage á Bartók", 1979

485. Hetey Katalin (Miskolc, 1924 - Budapest, 2010)

"Hommage á Bartók", 1979

szitanyomat, papír

320*300 mm

j.j.l.: C. Hetey; b.l.: XXV/9 Hommage á Bartok Paris 1979