261. 19. századi és modern festmények > "Virrasztó", 1971

482. Swierkiewicz Róbert (Pécs, 1942 - Budapest, 2019)

"Virrasztó", 1971

litográfia, papír

500*400 mm

j.j.l.: Swierkiewicz Róbert; b.l.: Virrasztó (próba) 71