261. 19. századi és modern festmények > Farsangi maszkok, 1971

456. Jánossy Ferenc (Budapest, 1926 - Balassagyarmat, 1983)

Farsangi maszkok, 1971

linómetszet, papír

200*330 mm

j.j.l.: Jánossy 71