261. 19. századi és modern festmények > Antik szobor, 1956

437. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

Antik szobor, 1956

akvarell, tus, papír

260*185 mm

j.j.l.: Gadányi Jenő 956