261. 19. századi és modern festmények > Téli Szentendre, 1976

534. Kóka Ferenc (Budapest, 1934 - Budapest, 1997)

Téli Szentendre, 1976

olaj, farost

66*80 cm

j.b.l.: Kóka 1976