261. 19. századi és modern festmények > Falusi utcarészlet, 1942

441. Domanovszky Endre (Budapest, 1907 - Budapest, 1974)

Falusi utcarészlet, 1942

akvarell, papír

230*300 mm

j.n., b.f.: 1942