261. 19. századi és modern festmények > Fátylas hölgy, 1933

360. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Fátylas hölgy, 1933

gouache, karton

700*405 mm

j.b.l.: Istókovits K. 1933

sérült