261. 19. századi és modern festmények > Erotika, 3 db, 1981

588. Gyémánt László (Budapest, 1935 - )

Erotika, 3 db, 1981

ceruza, papír

140*180 mm; 195*210 mm; 140*210 mm

mindegyik lap jelzett: Gyémánt 81