261. 19. századi és modern festmények > Tavaszi táj aktokkal

506. Konfár Gyula (Budapest, 1933 - Budapest, 2008)

Tavaszi táj aktokkal

olaj, farost

50,5*70 cm

j.j.l.: Konfár