261. 19. századi és modern festmények > Anella - vázlatok, 1911

574. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

Anella - vázlatok, 1911

akvarell, tus, papír

290*225 mm

j.b.f.: Rónai 1911