261. 19. századi és modern festmények > Konstrukció LV., 1972

479. Károlyi Ernő (Pestszenterzsébet, 1923 - Budapest, 2016)

Konstrukció LV., 1972

kollázs, papír

41*30 cm

j.b.l.: Károlyi 72