261. 19. századi és modern festmények > Biomorf formák

524. Ágh Ajkelin Lajos (Udvari, 1907 - Budapest, 1995)

Biomorf formák

olaj, karton

80*60,5 cm

j.b.l.: Ágh Ajkelin