261. 19. századi és modern festmények > Koreai lány portréja, 1955

349. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)

Koreai lány portréja, 1955

olaj, vászon

74*60 cm

j.b.l.: Márffy Ödön; ho. felirat: Koreai nő, külügy, a Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalat (volt Ernst Múzeum) címketöredéke, párdarabja szerepelt: VI. Magyar Képzőművészeti Kiállítás, Műcsarnok, 1955. december - 1956. január (kat.sz. n. Márffy Ödön: Koreai fiú, olaj, vászon, 50*60 cm)