261. 19. századi és modern festmények > Az ajkai díszkút látványterve, 1977

593. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Az ajkai díszkút látványterve, 1977

lavírozott tus, papír

307*430 mm

j.j.l.: Ajka, Díszkút I. BM 1977 III. 22.