261. 19. századi és modern festmények > "Régi cukrászda", 1982

377. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"Régi cukrászda", 1982

olaj, fa

50*60 cm

j.j.l.: SZV 82; ho.: SZV 82