261. 19. századi és modern festmények > A Szent Anna templom a Fő utcában, 1973

322. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

A Szent Anna templom a Fő utcában, 1973

olaj, vászon

50*40 cm

j.b.l.: Tóth B. László 973