261. 19. századi és modern festmények > Tokaji utcarészlet biciklissel

399. Kozma Pál (1905 - 1994)

Tokaji utcarészlet biciklissel

olaj, farost

50*60 cm

j.j.l.: K.P.; ho. felirat: Tokaj