261. 19. századi és modern festmények > Angyali üdvözlet, 1927

577. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Angyali üdvözlet, 1927

ceruza, papír

340*220 mm

j.j.l.: MCP 1927

sérült