261. 19. századi és modern festmények > "Lazarin gyomlál"

329. Rippl - Rónai József (Kaposvár, 1861 - Kaposvár, 1927)

"Lazarin gyomlál"

pasztell, papír

27,5*36 cm

j.b.l.: Rónai; ho. autográf felirat: "Lazarin gyomlál pasztell, festette Rippl-Rónai József Kaposvár, Róma Villa"

BÁV 24/258