261. 19. századi és modern festmények > "Catullus", 1985

587. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

"Catullus", 1985

olaj, karton

50*35 cm

j.j.l.: Szántó Piroska 985