261. 19. századi és modern festmények > Téli alkony, 1968

514. Vanyek Tivadar (Nagykikinda, 1910 - 1981)

Téli alkony, 1968

olaj, vászon

65*56 cm

j.ho.: Vanyek B. Topo 1968