261. 19. századi és modern festmények > Budapesti alkony, 1966

315. Marczell György (Budapest, 1879 - Budapest, 1979)

Budapesti alkony, 1966

olaj, karton

45,5*37,5 cm

j.j.l.: Marczell Gy. 1966