261. 19. századi és modern festmények > "A kőfaragó kertje"

590. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

"A kőfaragó kertje"

rézkarc, papír

380*290 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir