261. 19. századi és modern festmények > Calvi Risorta, 1995

527. Bunus, Ioan (Szászrégen, 1952 - )

Calvi Risorta, 1995

akvarell, papír

j.k.l.: J. Bunus 1995 (Calvi Risorta)