261. 19. századi és modern festmények > Pihenő lány

341. Berény Róbert (Budapest, 1887 - Budapest, 1953)

Pihenő lány

olaj, vászon

40*50,5 cm

j.b.f.: Berény; ho. vakkereten felirat: Berény Anna tulajdona; vásznon: B. Anna