261. 19. századi és modern festmények > "Kompozíció színek között", 2007

532. Rácz András (Kolozsvár, 1926 - Budapest, 2013)

"Kompozíció színek között", 2007

40*31 cm

j.j.l.: R.; ho. autográf felirat

relief, mozaik