261. 19. századi és modern festmények > Női fej

600. Kerényi Jenő (Budapest, 1908 - Budapest, 1976)

Női fej

m: 64 cm

festett gipsz, a Népstadionnál felállított Felvonulók nőalakjának gipsz mintája, sérült