261. 19. századi és modern festmények > "Falusi impressziók", 1968

413. Pechán Béla (Verbász, 1906 - Verbász, 1986)

"Falusi impressziók", 1968

olaj, vászon

62*77 cm

j.j.f.: Pechán Béla 68

sérült