261. 19. századi és modern festmények > "Tojások", 1986

540. Paizs László (Szentpéterúr, 1935 - Budapest, 2009)

"Tojások", 1986

30*29*14,5 cm

j.j.l.: Paizs 86

tojáshéj, kagyló, csipesz, drót, műgyanta