261. 19. századi és modern festmények > Ülő akt

436. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

Ülő akt

akvarell, pasztell, papír

30,5*21,5 cm

A Gadányi Jenő Művészeti Alapítvány eredetiségigazolásával 1998