261. 19. századi és modern festmények > Kompozíció, 1974

517. Rafael Győző Viktor (Rév - Komárom, 1900 - Budapest, 1981)

Kompozíció, 1974

olaj, farost

50*70 cm

j.n., ho. felirat: Rafael Győző 1974

Proveniencia: egykor a Deák gyűjteményben