Menyasszony pohár
német, Hanau (?), 19. sz. második fele, ezüst, fiktív jegyekkel, öntött, trébelt, poncolt díszítéssel
1121. tétel
Fali szenteltvíztartó
19. sz. vége, ezüstözött fém, préselt lemez Mária mennybemenetele ábrázolással, eredeti, színtelen üveg betéttel, j.n.
1122. tétel
Ampolna pár tálcával
1123. tétel
Serleg
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KM" ismeretlen mesterjegy, öntött, domborított, poncolt, virágos díszítéssel
1124. tétel
Serleg
Bécs, 1833, 13 latos antik ezüst, kopott mesterjegy, barokk stílusú, trébelt, poncolt díszítéssel, négy szatírfejjel, kis sérüléssel
1125. tétel
Füles kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "O..." mesterjegy, négy lábon álló szögletes tál, kalapált, hólyagolt díszítéssel, sarkán kis horpadással
1126. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, széles, kerek, emelt talpon tagolt, gyűrűs szár, vésett, stilizált díszítéssel
1127. tétel
Delfines csokoládékínáló
1128. tétel
Cukordoboz
1129. tétel
Cukordoboz
1130. tétel
Empire gyertyatartó
1131. tétel
Talpas kínáló
1132. tétel
Gyertyatartó
Bécs, 182(?), 13 latos antik ezüst, "SNR" mesterjegy, sima test, széles, lapos talpán és tetején bordázott díszítéssel, sérült
1133. tétel
Pipere doboz
Bécs, 1825, 13 latos antik ezüst, Lorenz Pfalzer mesterjegy, átfűrészelt tetőlemez IM tulajdonosi monogrammal, öntött üveg későbbi pótlás
1134. tétel
Cukordoboz
német vagy osztrák (?), 18. sz. közepe, 1750 - es évszámmal, "NG" tulajdonosi vésett monogrammal, nemesi címerrel, antik ezüst, ovális, kalapált test, karéjos díszítéssel
1135. tétel
Gyertyatartó pár
Bécs, 1850, 13 latos antik ezüst, Mayerhoffer & Klinkosch mesterjegy, széles kerek talpon, sima balluszteres szárak, egyik javítva, apró sérüléssel
1136. tétel
Kávéskancsó
1137. tétel
Pohár
Bécs, 18(?)7, 13 latos antik ezüst, Jakob Weiss (?) mesterjegy és "FS" jelzet, felhúzott test, visszahajtott szájperemmel, kis horpadással