Fényképkeret
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper (Bachruch Antal utóda) mesterjegy, hátlappal és kitámasztóval
1161. tétel
Cukordoboz
1162. tétel
Csokoládékínáló
1163. tétel
Teáskanna
Bécs, 1844, 13 latos antik ezüst, "FK" mesterjegy, bordás test, faragott csont fogóval, vésett grófi korona alatt kettős címer monogrammal, kiöntőjén billenőfedéllel
1164. tétel
Gyertyatartó pár
1165. tétel
Gyümölcskosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, antikolt felülettel, "K" és "AB" mesterjegy, csipkézetten áttört tál, szőlőindákból alakított talpkoszorúval és fülekkel
1166. tétel
Díszpohár (esküvői pohár)
1167. tétel
Dísztál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, domborított, trébelt, plasztikus, gyümölcsös díszítéssel
1168. tétel
Teáskészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Testvérek és "KN" mesterjegy, kerek talpakon, bordázott, füleken és peremeknél plasztikus virágos-kagylós motívummal
1169. tétel
Gyümölcskosár
angol, 20. sz. eleje, ezüstözött fém, "Elkington & C° 19457" jelzettel, áttört díszítéssel, peremén gyöngysor motívummal, üvegbetét nélkül, belső lemez karcos, kopott
1170. tétel
Kis talpas serleg
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Broncigy R. és Társa mesterjegy, pesti hivataljellel, domborított, poncolt rózsadísszel
1171. tétel
Golyólábú pohár
német (?), 13 latos antik ezüst, alsó rész tűzaranyozva, ananász test mintázat, felső rész hengeres palástja belül galvánaranyozva, vésett képmezőkkel, összeállított tárgy
1172. tétel
Tejkiöntő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrikné (1940-ig) mesterjegy, öblös test, barokk stílusú csavart bordázattal
1173. tétel
Tálca
1174. tétel
Asztaldísz
Augsburg, 17. sz. eleje, talp tűzaranyozott antik ezüst, több darabból álló felső tag ezüstből, korallból, gyöngyből és gyöngyház lapból, majom szemében gránát kövek
1175. tétel
Dohányszelence
St. Pölten, 19. sz. vége, 900 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, vésett, egész külső felületén niellós levélmotívummal díszítve, üres monogramfelülettel, sérült
1176. tétel
Dobozka
osztrák vagy francia (?), 19. sz. közepe, antik ezüst szerelék, teljes külsején fekete lakk felület, ezüst intarziás háló és pepita minta, sérült
1177. tétel
Asztali óra
1178. tétel
Miniatűr figurák
Bécs, 19. sz., festett bronz, jelzés nélkül, össz.: 11 db
1179. tétel
Fűszertartó pár