Psumimtartó
lengyel (?), 19. sz. vége, ezüstözött fém, "IB" mesterjeggyel és Blum bélyegzővel, filigrán szálakból alakítva, oroszlán szimbólummal, kis sérüléssel, tetőzet leválasztható
1201. tétel
Teáskészlet
Budapest, 1937-1966 közötti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, "TL" mesterjegy, hólyagos, élbe kalapált bordás test, izoláló gyűrűkkel, össz.: 3 db
1202. tétel
Füles dísztál
1203. tétel
Leveses kanál, 4 db
Pozsony, 1818, 13 latos antik ezüst, Josephus Gerick senior mesterjegy, lekerekített nyelek, "VM" tulajdonosi monogrammal
1204. tétel
Érmés kanál, 6 db
Besztercebánya, 1840-48 közötti Magyarok Nagyasszonya érmés merőkkel, csavart nyelekben besztercebányai 1867-1921 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RP" mesterjegy, dobozzal
1205. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, G&R, Schmidt Gyula, "BU" és "KD" mesterjegyekkel, solingeni acél pengékkel, doboz nélkül, össz.: 61 db
1206. tétel
Karos gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Victor Nuber mesterjegy, fémnyomott kerek talpak, váza alakú szárakon kiemelhető kétkaros, három ágú felső rész
1207. tétel
Karaffa
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, Wilhelm Binder mesterjegy, színtelen, csiszolt üveg testtel
1208. tétel
Szervírozó készlet, 6 személyes
Prága, 1866, 13 latos antik ezüst, "MS" mesterjegy, stancba vert hegedűtok változatú nyelek, fém felső részekkel, eredeti dobozán "Politzer S. Szegeden" jelzet, össz: 12 db, kis hibával
1209. tétel
Cukordoboz
1210. tétel
Cukordoboz
Pest, 1866, 13 latos antik ezüst, Lehmann János mesterjegy, négy oroszlános lábon álló levágott sarkú téglatest, hullámgilosált díszítéssel, tetején vésett "BV" monogrammal, megkopva
1211. tétel
Szecessziós cukordoboz
1212. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1213. tétel
Szecessziós karaffa pár
1214. tétel
Szecessziós asztalközép (virágtartó)
1900 körül, 1902-1922 közötti prágai behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst kosár, préselt, virágszálas díszítéssel, AP. bélyegzéssel, eredeti sárgaréz belső tállal
1215. tétel
Kiöntő
német, 19. sz. vége, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, három patás lábon, kecses füllel, lándzsalevél díszítéssel
Fűszertartó
1218. tétel
Madár alakú doboz
1219. tétel
Pohár és kovs
orosz, 19. sz. vége, 84 zlotnyikos jel és 2016 utáni budapesti behozatali jel, aranyozott ezüst, pohár 835 kovs 925 ezrelékes ezüst, színes sodronyzománccal díszítve