Masni art deco bross
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, mesterjegy nélkül, mozdony zárral
1261. tétel
Karperec
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Carl Mayr mesterjegy, karmos foglalatban 3 db hollandi és félhollandi csiszolású gyémánt, nyelves záródással
1262. tétel
20 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1895, 22 k arany, Ferenc József portréjával, UNITIS VIRIBUS peremfelirattal
1263. tétel
10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1896, 22 k arany, Ferenc József portréjával, szennyezett felülettel
1264. tétel
Biedermeier karkötő
1265. tétel
10 dollár
USA, 1909, 22 k arany veret, indián fejjel, hátoldalán az amerikai sassal, "In God we trust" és "E Pluribus Unum" felirattal
1266. tétel
10 dollár
USA, 1894, 22 k arany veret, Liberty fejjel és az amerikai sassal
1267. tétel
Kitűző
1268. tétel
Képtartós medál
1269. tétel
Fülbevaló pár
1270. tétel
Bross
19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítés zenélő angyalkával, 12 db apró gyönggyel
1271. tétel
Bross
1272. tétel
Női függőóra
1273. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, Pénzverde készítőjel, áttört forma
1274. tétel
Fényképtartós medál
1275. tétel
Karkötő
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, kivehetetlen mesterjegy, nagy szemű, öntött, ötsoros fazon, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal
1276. tétel
Duplafedeles női zsebóra
1277. tétel
Biedermeier karperec
19. sz. vége, bécsi fémjellel ellátva, 14 k arany, "AF" mesterjegy, merev karpánt, körben és oldalain gazdagon vésett, cizellált díszítéssel, apró hibával
1278. tétel
Karperec
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, mesterjegy nélkül, merev karika, körben vésett, virágos díszítéssel, kis sérülésekkel
1279. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1900, 22 k arany, Ferenc József alakjával, körmöcbányai veret