10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1911, 22 k arany, Ferenc József portréjával, szennyezett felülettel
1281. tétel
Karkötő
1282. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1894, 22 k arany, Ferenc József alakjával, körmöcbányai veret
1283. tétel
20 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1897, 22 k arany, Ferenc József portréjával, szennyezett felülettel
1284. tétel
Dél-afrikai Krugerrand
1983, 22 k arany
1285. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1286. tétel
Medál
20. sz. második fele, 1966 utáni behozatali fémjel, 14 k arany, csepp alakú keret, csüngőben 1 db cca. 0,7 ct briliáns (M2, LB, SI2) és 1 db apró cca. 0,07 ct gyémánt
1287. tétel
Biedermeier karkötő
1288. tétel
Duplafedeles Havilla Watch férfi zsebóra
1289. tétel
Marvin férfi karóra
1290. tétel
Szoliter gyűrű
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 14 k arany, magas karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M1, W, VSI2)
1291. tétel
Longines női karóra
1292. tétel
Függő füstkvarccal
20. sz. első fele, szögletes art deco fazonban 18 k aranyba foglalt csiszolt füstkvarc tábla, 23 db hollandi rózsa gyémánttal kísérve
1293. tétel
20 frank
francia, 1875, párizsi veret, 22 k arany, Duprié tervezőszignóval, "Dieu Protege La France" peremfelirattal
1294. tétel
20 frank
francia, 1895, párizsi veret, 22 k arany, Duprié tervezőszignóval, "Dieu Protege La France" peremfelirattal, kopott
1295. tétel
Talma Watch duplafedeles férfi zsebóra
1296. tétel
10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1907, 22 k arany, körmöcbányai veret, Ferenc József ábrázolással
1297. tétel
20 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1914, 22 k arany, körmöcbányai veret, Bizalmam az ősi erényben peremfelirattal
1298. tétel
10 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, 1910, 22 k arany, Ferenc József portréjával
1299. tétel
10 korona
Magyar Királyság, 1912, 22 k arany, Ferenc József alakjával, körmöcbányai veret