Olaj- és ecettartó
osztrák, 1800 körül, tejüveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, dugók hiányoznak
941. tétel
Palack pár
osztrák, 1800 körül, tejüveg, zománcfestett díszítéssel, aranyozott, dugóval
942. tétel
Doppelglas
943. tétel
Palack és füles pohár
osztrák, 1800 körül, aranyozott tejüveg, aranyozása kopott
944. tétel
Likőrös palack dugóval és pohár
osztrák, 19. sz. első fele, aranyozott tejüveg, aranyozás kopott
945. tétel
Pohár, 2 db
német, 18. sz. vége, csiszolt színtelen üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
946. tétel
Díszpohár
német, 19. sz. második fele, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, oroszlánnal viaskodó férfialak ábrázolásával, nyakperemén aranyozott, sérült