Palack dugóval
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen üveg, aranyozott és színes üvegpaszta díszítéssel, "Szliácsi emlék" és "G. Batyányi L." felirattal, dugó pótolt, kis kopásokkal
961. tétel
Kancsó
magyar, 19. sz. második fele, színtelen és részben tejüveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott
962. tétel
Boroskancsó
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, színtelen fújt üveg, köszörült szüreti jelenetekkel, kis kopásokkal
963. tétel
Kínáló
Karlsbad, 1920 körül, Moser, csiszolt mangánlila üveg, maratott, aranyozott díszítéssel, jelzett az alján: "Moser Karlsbad"
964. tétel
Pipere készlet, 3 db-os
Karlsbad, Moser, 1930 körül, borostyánszínű öntött üveg, jelezve az alján: "Moser, Karlovy Vary made in Czehoslovakia"
965. tétel
Váza
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, kis csorbával
966. tétel
Fedeles cukortartó és tányér
osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, fém szerelékkel, kis kopásokkal
967. tétel
Hímzés
magyar, 1809-1810, selyem alapon selyemszál hímzéssel, hátoldalon magyar nyelvű felirattal
968. tétel
Porcelánkép
Láng Mihály porcelánfestő munkája, 19. sz. vége, festett porcelán, j.h.o: Láng M. B.Pest
969. tétel
Madonna a gyermek Jézussal
osztrák, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelzés nélkül, préselt, vörösréz keretben
970. tétel
A leányrabló Triton
Itália, 19. sz., faragott csont, ho. felirat: "Triton rabol Nereusz leányaiból, restaurálta Bezdáni Ferenc könyvnyomtató 1952"
971. tétel
Vénusz és Ámor
német, 19. sz. második fele, faragott tajtékkő, j.j.l.: A. Mausson (?), ho.: aukciós raglap
972. tétel
Dísztányér
973. tétel
Füles váza
francia, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, két figurális képmezővel: "Donna di Cascano Casale di Sessa" és "Donna del Isola di Procida" feliratozással, talpnál restaurált
974. tétel
Dísztányér
cseh, 20. sz. eleje, matricás alnyomatú festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenettel, jelzett: N. Nagl, talpán festett kék bécsi jel imitáció és "Confession of Love" felirat
975. tétel
Asztali kínáló
Bécs, 1840 körül, áttört, festett porcelán nefelejcs mintával, talpán kék méhkas jelzettel, felső rész restaurált
976. tétel
Potpourri tartó
Meissen, 1880 körül, festett, aranyozott porcelán, virágos képmezőkkel, vadgesztenye tetődísszel, talpán kék kardos jelzet, apró sérüléssel
977. tétel
Dísztál
Herend, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán, Apponyi dekorral, talpán masszába nyomott gyári jel és máz alatti kék címer jelzet
978. tétel
Mitológiai jelenet ("Amore")
német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék kardos jel, kis sérüléssel, restaurált
979. tétel
Alvó kis horgász
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, j.h.o.: máz alatti kék méhkasos jellel, hiányos, apró hibával