Csésze és alj
cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, romantikus tájképekkel, talpakon bécsi méhkas jel imitációval
983. tétel
Csésze és alj
Sévres (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet és "Modelle et décoration eseclusive á la main" vörös felirat
984. tétel
Tintatartó
Capodimonte, 19. sz. vége, festett porcelán, plasztikus delfinekkel, talpán máz alatti kék, koronás jelzet
985. tétel
Cukordoboz
német, (Ludwigsburg?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, réz szerelékkel, jelezve az alján
986. tétel
Asztalközép
Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, Cubash dekorral, aranyozott fém szerelékkel, jelezve az alján: "K. Anton Herend" máz feletti aranyszínű jelzettel, kis kopásokkal
987. tétel
Csésze és alj
Herend, 1910 körül, festett, aranyozott porcelán, alján máz feletti kék jellel
988. tétel
Csésze és 2 db alj
Budapest, 19. sz. vége, Fischer Ignácz, festett, aranyozott porcelán, színes virágcsokros motívummal, csésze alj jelzett: "Fischer I. Budapest"
989. tétel
Virágkosár formájú dísztárgy
Herend, 1945, festett porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott Herend és kék koronás címer, masszába nyomott 9002 fazonszámmal, kis sérülésekkel, füle restaurált
990. tétel
Tányér
Herend, 1855, festett, aranyozott porcelán, áttört peremmel, jelzett az alján: masszába nyomott "F.H." és máz feletti címerpajzs, No. 4. és 1855 évszámmal
991. tétel
Tányér
Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend" és máz feletti kék koronás címer
992. tétel
Fedeles díszváza pár
francia, Jacob Petit (1797-1868), 1850-60 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz alatti "J. P." jel, sérülésekkel
993. tétel
Étkészlet, 28 db-os
Herend, 19. sz. vége, festett és matricás fajansz, jelezve az alján máz feletti barna szalagos és koronás Herend jellel
994. tétel
Tintatartó
Bécs, 1846, festett porcelán, talpán masszába nyomott jelzet, 846, 25 számozással, tinta és porzó tégelyekkel, kis sérüléssel, restaurált
995. tétel
Furulyázó legényke
Bécs, 1844, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott méhkas jel és 44-es szám, restaurált, hiányos
996. tétel
Kávéskancsó
Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, plasztikus tetőgombbal, talpán máz alatti kék méhkas jel, csőr restaurálva, kis sérülésekkel
997. tétel
Dísztál
Herend, 1994, Bruck Tibor, festett, aranyozott porcelán, áttört peremmel, jelzett az alján: máz feletti kék Herend jel
998. tétel
Papagáj
cseh, 19. sz. második fele, festett porcelán, talpán kék méhkas jelzettel, kis restaurálással, szirom sérülésekkel
999. tétel
Art deco táncosnő
Hutschenreuther Selb Bavaria, 1920 körül, festett, aranyozott porcelán, talpán jelzett: gyári zöld pecséttel, láb restaurált