244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Serleg

1125. Serleg

Bécs, 1833, 13 latos antik ezüst, kopott mesterjegy, barokk stílusú, trébelt, poncolt díszítéssel, négy szatírfejjel, kis sérüléssel

259 g; m: 21,3 cm