244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1127. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, széles, kerek, emelt talpon tagolt, gyűrűs szár, vésett, stilizált díszítéssel

427 g; m: 24,3 cm