244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1174. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Mózes mesterjegy, kerek, öntött forma, plasztikus rózsafejes peremdísszel, "Klein M. Aranykoszorús mester" etikett címkéjével, kis sérüléssel

1270 g; d: 41,7 cm