1174. Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Klein Mózes mesterjegy, kerek, öntött forma, plasztikus rózsafejes peremdísszel, "Klein M. Aranykoszorús mester" etikett címkéjével, kis sérüléssel
1270 g; d: 41,7 cm