244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karaffa

1195. Karaffa

London, 1883, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst szerelék, "EH" mesterjegy, Ehrenpreis Pferde-Ausstellung 1887-es emlékvésettel, tetején: Preisspringen Wien vésettel, eredeti köszörült, színtelen üvegén ugró lovas ábrázolással

m: 28 cm