244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Glashütte férfi karóra

1240. Glashütte férfi karóra

német, 20. sz. második fele, aranyozott acél tok, indexes, naptármutatós számlap Glashütte Spezimatic jelzettel, vízálló, 26 köves, automata működő szerkezet, tokszám: 807172, bőr szíj fém csattal

d: 42 mm