244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1210. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kőnig L. és Társa mesterjegy, patás lábakon álló hatszögletes test, zsanérral nyíló fedéllel, domborított, poncolt rózsafüzérekkel, gránátalmás tetődísszel, belül aranyozva, három láb hiány

417 g; 11,5*12,8 cm