244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Falitál

1015. Falitál

Steidl Znaim, 19. sz. vége, festett keménycserép, áttört díszítéssel, fényes aranyozással, jelezve az alján: Steidl Znaim és 1105 karcolt számozás

d: 39 cm