244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1162. Cukordoboz

csehszlovák, 1929-1940 közötti fémjel és korai antik beütő imitáció, 800 ezrelékes ezüst, "GN" beütő (mesterjegy), négy lábon álló, domborított, karéjos test, vésett, poncolt rózsadísszel és körte tetőgombbal, restaurált

460 g; 13*15*13 cm